W dniach 01.-04.12.15. odbędzie się w Blossin (Brandenburgia) trójnarodowa giełda partnerska. Organizatorzy Dom Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, Jugendbildungszentrum Blossin e. V. z Niemiec  i Léo Lagrange z Francji zapraszają zaangażowane osoby, które poszukują partnerów do realizacji projektów polsko-niemiecko-francuskich do uczestnictwa w giełdzie kontaktów, która odbędzie się w dniach od 1 do 4 grudnia 2015 roku. Do udziału w giełdzie zaprasza się przedstawicieli organizacji z Polski, Niemiec i Francji, którzy zainteresowani są uzyskaniem informacji na temat organizacji wymiany pozaszkolnej oraz znalezieniem organizacji partnerskiej. Giełda prowadzona będzie przez doświadczony zespół trenerów i referentów.

Tematy i metody: poznanie organizacji z Polski, Niemiec i Francji, najważniejsze wskazówki związane z planowaniem wspólnej wymiany młodzieży, opracowanie nowych projektów, przedstawienie możliwości finansowania oraz konsultacji przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży (PNWM) oraz Francusko-Niemiecką Współpracę Młodzieży

Ulotka z programem i dalszymi informacjami i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Zgłoszenia należy przesłać do 15 września 2015 roku.