218x100DNI BRANDENBURGII są jedną z ulubionych uroczystości w landzie. Jako znana marka z wieloma popularnymi submarkami przyciąga ona co dwa lata tysiące odwiedzających do gminy goszczącej.

3 i 4 września 2016 gmina Hoppegarten stanie się punktem przyciągającym całe rodziny. Odwiedzający odkryją różnorodne aspekty Brandenburgii w ciagu dwóch dni uroczystości, na scenach i podczas pokazów na terenie uroczystości. Różnorodność tematów: polityka, kultura, media, gospodarka, szkoła, sport, urząd honorowy i natura, stanie się niezapomnianym przeżyciem licznych gości.

Zarówno dla osób młodych jak i starszych kulinarne rarytasy ze wszystkich regionów landu, imponujące występy na scenie regionalnych stacji radiowych i telewizyjnych, infotainment, muzyka i interakcje wzbudzają już radość.

Gmina Hoppegarten
Pomiędzy dworcem Kaiserbahnhof, trybuną Kaisertribüne i na torze wyścigowym odbędzie się urozmaicony i zróżnicowany program dla całej rodziny i wszystkich grup wiekowych.
Podczas przechadzki po terenie festiwalu, goście będą mieli okazję odkryć specyfikę Brandenburgii.
Regionalne produkty będą mogły być zakupione na miejscu, bezpośrednio od producentów – m.in. wypieki, produkty mięsne i mleczne, wino, miód, konfitury i wiele więcej.
Kto chciałby dowiedzieć się więcej o pracy rządu krajowego i urzędów, powinien odwiedzić ich namiot z prezentacjami i wystawy na terenie niezabudowanym. Na szczególne uznanie zasługują tradycyjnie honorowi pracownicy landu. W sposób szczególny wykazują się oni swoim zaangażowaniem na danym obszarze i zapraszają do poznania i wymiany doświadczenia.

Program 

Teren uroczystości 

Dojazd 

FAQ