Kiedy odbywają się DNI BRANDENBURGII 2016 i o której godzinie się rozpoczynają?

DNI BRANDENBURGII 2016 odbywają się 3 i 4 września 2016 w Hoppegarten.

Godziny wydarzenia:
Sobota 3 września 2016 od godziny 11 do 19 | A następnie wieczorna gala na scenie toru wyścigowego (Rennbahnbühne) do północy.
Niedziela 4 września 2016 od godziny 11 do 18.

Gdzie odbywają się DNI BRANDENBURGII 2016?

Teren uroczystości DNI BRANDENBURGII 2016 w Hoppegarten obejmuje teren od dworca Kaiserbahnhof aż do klubowej trybuny toru wyścigowego Hoppegarten. Obszar uroczystości rozciąga się więc od S-Bahnhof Hoppegarten, poprzez ulicę Bahnhofsstraße do alei Lindenallee i przez teren zarządu gminy aż do toru wyścigowego Hoppegarten. Teren toru wyścigowego i jego bezpośrednia okolica są także częścią terenu uroczystości. Mapa obszaru uroczystości znajdą Państwo na tej stronie internetowej w rubryce »Das Festgebiet« (obszar uroczystości).

Czy wstęp na DNI BRANDENBURGII 2016 jest płatny?

Nie, DNI BRANDENBURGII są bezpłatne. Cały teren jak i koncerty i występy są dostępne bez żadnych opłat.

Czy potrzebuję bilet na wyścigi konne na torze wyścigowym Hoppegarten?

Nie, wyścigi konne, które są częścią DNI BRANDENBURGII 2016 i odbywają się na torze wyścigowym Hoppegarten, należą do programu wydarzenia i są zatem bezpłatne i dostępne dla wszystkich użytkowników.

Czy jest też możliwość stawiania zakładów podczas wyścigów konnych?

Tak, w trakcie DNI BRANDENBURGII 2016 zakłady mogą być postawione tak samo jak w trakcie normalnych dni wyścigów.

Czy jest jakiś obszar przeznaczony dla dzieci?

Tak, zostanie wydzielony specjalny obszar dla dzieci z własną sceną, atrakcjami i osobnym programem.

Jak najłatwiej dotrzeć do obszaru uroczystości?

Obszar uroczystości rozpoczyna się bezpośrednio na dworcu S-Bahnhof Hoppegarten. Najprostszym wariantem jest więc dotarcie linią kolejową S 5. W DNIACH BRANDENBURGII 2016 będzie ta linia kolejowa kursowała z większoną częstotliwością, żeby dostarczać odwiedzających w komfortowy sposób i jak najbliżej obszaru uroczystości. Alternatywnie mogą Państwo dotrzeć do Hoppegarten także przez ulicę Bundesstraße 1/5 z Poczdamu/Berlina do Franfurtu nad Odrą (połączenie autostradą A10 / BAB 10, miejsce połączenia Berlin-Hellersdorf) albo mogą Państwo jechać drogą krajową 33 z Berlina do Altlandsberg (połączenie BAB 10, miejsce połączenia Berlin-Märzahn). W pobliżu będą wyznaczone potrzebne miejsca parkingowe i zostanie przeprowadzony ruch wahadłowy do miejsca wydarzenia.

Jak mogę się dowiedzieć, co/kiedy/gdzie wydarzy się w trakcie DNI BRANDENBURGII 2016?

Dostępna będzie darmowa broszurka z programem DNI BRANDENBURGII 2016, zostanie ona także udostępniona na tej stronie internetowej kilka dnia przed wydarzeniem.